Pedicure w Piasecznie

Pedicure Piaseczno

Wraz z nadejściem lata kobiety zaczynają myśleć o częściach ciała, którym w okresie jesienno-zimowym nie poświęcały zbytniej uwagi. Stopy i paznokcie, przez długi czas chowane w skarpetkach, zasługują na szczególną pielęgnację. Warto skorzystać z profesjonalnych usług, aby stopy w letnich sandałkach prezentowały się estetycznie. Pedicure i pół pedicure to cieszące się dużą popularnością zabiegi kosmetyczne, polegające na kompleksowej pielęgnacji stóp i paznokci.

Jakie zalety ma pedicure hybrydowy?

Najważniejszym atutem gwarantowanym przez pedicure hybrydowy jest trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Dzięki starannie wykonanemu zabiegowi paznokcie nie łamią się, są odporne na ścieranie i chronione przed uszkodzeniami. W naszej ofercie posiadamy również pół pedicure hybrydowy – bez użycia frezarki. Wysokiej jakości preparaty kosmetyczne zapewniają długotrwały efekt pedicure. Piaseczno i jego mieszkanki doceniają wiedzę i doświadczenie dobrej kosmetyczki.

Pedicure hybrydowy – krok po kroku

Prawidłowo wykonany pedicure hybrydowy obejmuje kilka etapów:

  • usunięcie zrogowaciałego naskórka przy pomocy frezarki oraz obcięcie skórek,
  • piłowanie paznokci i nadanie im odpowiedniego kształtu, aby później nie wrastały się,
  • matowienie płytki i jej odtłuszczenie preparatem, zawierającym specjalny kwas,
  • nałożenie bazy, którą należy utwardzić lampą,
  • dwukrotna aplikacja lakieru (za każdym razem należy utwardzić położoną warstwę),
  • nałożenie top coat, czyli warstwy wierzchniej (efekt blasku i wzmocnienie trwałości),
  • odtłuszczenie paznokci oraz wsmarowanie odżywczej oliwki.

Lakier hybrydowy powinien być usunięty najpóźniej miesiąc po zabiegu przy użyciu zmywacza z acetonem. Po ok. 10-15 minutach zamaczania lakier należy ostrożnie zdrapać pilniczkiem lub drewnianym patyczkiem. Nie należy zrywać lakieru, gdyż może to spowodować bolesne uszkodzenie płytki paznokcia.

Kobietom ceniącym swój naturalny wygląd proponujemy pedicure i pół pedicure z malowaniem lakierem klasycznym. Jeśli chcesz cieszyć się zadbanymi stopami i pięknie dobranym kolorem paznokci, zrób profesjonalny pedicure. Piaseczno jest miastem z bogatą ofertą usług kosmetycznych na wysokim poziomie.

Zapraszamy do kontaktu z nami

Zaufaj profesjonalistom